| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KA42-3000AOI |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | 15480USD / pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1Ondersteun IC-inkomende materialen die in tape worden verpakt, waardoor tape in en uit kan, en automatisch wordt verpakt nadat de programmering is voltooid.
2Capaciteit 2500UPH, vier zenders.
3.AOL offset correctie, nauwkeuriger pick en plaats, camera detecteren chip richting.
4Het programmeringsplan kan worden opgeslagen, op elk moment worden geopend voor programmering, en de bijbehorende programmeringssocket kan door verschillende pakketten worden vervangen.
5.Automatisch storingalarm en real-time statusbewaking, die een stabiele en continue werking garanderen
6.Compatibel met verschillende IC-pakkettypen, breed toepassingsbereik, sterke compatibiliteit.
7.Groepeerbare compatibiliteit met verschillende IC-pakketten, sterke aanpassingsvermogen voor verschillende chips.
Het is erg handig om te programmeren naar verschillende pakketten.
Bij het vervangen van chips met verschillende pakketten, voor chips van hetzelfde merk, wordt de chip vervangen door een andere chip.alleen de grootte van de stopcontact moet worden gewijzigdVoor verschillende merken, alleen de programmeur en programmering socket moeten worden gewijzigd, die eenvoudig en handig is.
met een vermogen van niet meer dan 50 W
Een dot functie kan worden toegevoegd wanneer de tape is uitgeweven. ((Rood, blauw, geel, groen, oranje)
Parameter
| Output efficiëntie | 2500UPH |
| Algemene grootte | 950*1080*1600MM |
| Ondersteunt IC-verpakkingen | QFN/SOP/SSOP/TSSOP/SON/QFP...... |
| Programmatiestation | 4 stations |
| Vervangings- en plaatsinrichting | 2 vacuümspuitstukken |
| Besturingsmodus | Bewegingsbediening |
| Programmeringsmodus | Onderdrukkingsuitlaat |
| X-as | Lineaire motor |
| Voedingstoestel | Standaard 12-16 mm optioneel 8-32 mm voeder |
| Ontladingsinrichting | Verstelbaar automatisch filmdichtingsapparaat voor warmpers |
| Inlaatspanning | AC220/50HZ |
| Kracht | 0.25 kW |
| Luchtbron | 0.4-0.6MPA |
| Totaal gewicht | 280 kg |