| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KA42-5000 |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | 15000USD / pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
KA42-5000 Volledig automatische band- en spoel-IC-programmeur
Max 5000UPH High Speed IC Chip Burning Machine
Ondersteun meervoudige pakketchips. Ononderbroken massaproductie.
- Ultra-hoge productie-efficiëntie, max 5000UPH
Stabiele snelheid van 5000 chips per uur, geschikt voor de massaproductie in grote hoeveelheden; geen snelheidsverlies bij langdurig continu werken,perfect voldoen aan de piekproductievraag van elektronicafabrieken.
- Volledig automatische band-op-band onbemande operatie
Automatisch materiaal laden, IC verbranden, functietesten, NG/OK sorteren, automatisch op- en lossen.Besparing van arbeidskosten.
- Brede compatibiliteit voor meerdere IC-pakketten
Compatibel met SOP, QFN, QFP, SSOP, TSSOP en andere gemeenschappelijke chippakketten voor oppervlakte-montage; ondersteunt mainstream-chips zoals MCU, Flash, EEPROM, Microcontroller.
- Ultra-laag brandingsfalen en intelligent alarmsysteem
Professionele brandbeheersysteem, brandnauwkeurigheid tot 99,99%; automatisch alarm en automatische afwijzing voor NG-chips, realtime productie-statistieken op het scherm.
![]()
![]()
![]()
Parameter
| Output efficiëntie | 6500UPH |
| Algemene grootte | 1150*1080*1450 mm |
| Ondersteunt verpakkingen | QFN/SOP/SSOP/TSSOP/SON/QFP...... |
| Programmeringsstation | 8 stations |
| pick-and-place-apparaat | 4 vacuümspuitstukken |
| Monitor | 7"LCD |
| Besturingsmodus | PLC's |
| X-as | Lineaire motor |
| programmeringsmodus | Onderste voorverzekeringspoort |
| Voedingstoestel | Standaard 12-16 mm optioneel 8-32 mm voeder |
| Inlaatspanning | AC220/50HZ |
| Kracht | 0.25 kW |
| Totaal gewicht | 255 kg |