| Ονομασία μάρκας: | Kincoto |
| Αριθμός μοντέλου: | KR42-2500-RUA |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 23800 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
1.Υποστήριξη της εισερχόμενης συσκευασίας IC ως ταινία και δίσκος (χειροκίνητη φόρτωση) και σωλήνας.
2.4 σταθμοί προγραμματισμού, 1-4 σταθμοί προγραμματισμού μπορούν να προσαρμοστούν για να ξεκινήσουν.
3.Καταγράψτε την ποσότητα του OK και του NG, η λειτουργία είναι απλή και βολική και εύκολη στη χρήση.
4.Υποστηρίζουν έξι μεθόδους: ταινία και δίσκο, δίσκο και δίσκο, ταινία και δίσκο, δίσκο και δίσκο, σωλήνα και δίσκο, σωλήνα και δίσκο.
Ρόσοφτ
Υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα πακέτων τσιπ, συμπεριλαμβανομένωνΕφαρμογή των προδιαγραφών QFN, SOP, SSOP, TSSOP, SON και QFP.
Είναι πολύ βολικό να προγραμματίσετε τσιπ διαφορετικών πακέτων.
| αποδοτικότητα παραγωγής | 2500UPH |
| Συνολικό μέγεθος | 1000*1080*1450mm |
| Υποστηρίζει τη συσκευασία | ΠΠΠ/ΠΠΔ/ΠΣΠ/ΠΣΠ/ΠΣΠ.... |
| Σταθμός προγραμματισμού | 4 σταθμοί |
| συσκευή επιλογής και θέσης | 2 ακροφύσια κενού |
| Παρακολούθηση | 7"LCD |
| Ακριβότητα επιλογής και τοποθέτησης | 00,03 mm |
| Τρόπος ελέγχου | Κάρτα ελέγχου κίνησης |
| Άξονας Χ | Γραμμικός κινητήρας |
| λειτουργία προγραμματισμού | Κάτω πρίζα προεπιβεβαίωσης |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Τυποποιημένο 12-16mm προαιρετικό τροφοδοτικό 8-32mm |
| Τεχνική ένταση | Διάταξη 2 |