| Merknaam: | Kincoto |
| Modelnummer: | KR42-2500-RUA |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 23800 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1.Ondersteun IC-inkomende verpakkingen in de vorm van tape en tray (handmatig laden) en buis.
2.4 programmeringsstations, 1-4 programmeringsstations kunnen worden aangepast om te starten.
3.Registreer de hoeveelheid OK en NG, de werking is eenvoudig en handig, en gemakkelijk te gebruiken.
4.Ondersteunt zes methoden: tape in en tray out, tray in en tape out, tape in en tape out, tray in en tray out, tube in en tray out, tube in en tape out.
Rosoft
Het ondersteunt een breed scala aan chippakketten, inclusiefDe QFN, de SOP, de SSOP, de TSSOP, de SON en de QFP.
Het is erg handig om chips van verschillende pakketten te programmeren.
| output-efficiëntie | 2500UPH |
| Algemene grootte | 1000*1080*1450 mm |
| Ondersteunt verpakkingen | QFP/QFN/SOP/SSOP/TSSOP.... |
| Programmeringsstation | 4 stations |
| pick-and-place-apparaat | 2 vacuümspuitstukken |
| Monitor | 7"LCD |
| Plek- en plaatsnauwkeurigheid | 0.03 mm |
| Besturingsmodus | Motion control kaart |
| X-as | Lineaire motor |
| programmeringsmodus | Onderste voorverzekeringspoort |
| Voedingstoestel | Standaard 12-16 mm optioneel 8-32 mm voeder |
| Inlaatspanning | AC220/50HZ |