| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KA42-5000 |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | 15000USD / pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1.Ondersteuning van inkomende IC-materialen die op tape kunnen worden verpakt, waardoor tape in en uit kan worden gezet, en automatisch worden verpakt nadat het programmeren is voltooid.
2.Capaciteit 6500UPH, 8 programmeerstations. Pas 1-8 programmeerstations aan om te starten, maak automatisch onderscheid tussen OK en NG.
3.Hoge pluk- en plaatsingsnauwkeurigheid, eenvoudige bediening en gebruiksvriendelijk.
4.Het programmeerplan kan worden opgeslagen en op elk moment toegankelijk zijn voor programmering, en de bijbehorende programmeerbus kan door verschillende pakketten worden vervangen.
5.Uitgerust met realtime monitoring en automatisch foutalarm, waardoor een stabiele en efficiënte productie wordt gegarandeerd.
6.Compacte en redelijke structuur, kleine beroepsruimte, eenvoudig te installeren en te verplaatsen.
7.Gebruik een stabiel transmissiesysteem, laag geluidsniveau, lange levensduur en hoge duurzaamheid.
Het is erg handig om in verschillende pakketten te programmeren.
Er is plaats voor vier programmeersockets (de grootte van de programmeersockets is afhankelijk van de chipgrootte). Bij het vervangen van chips door verschillende pakketten hoeft voor chips van hetzelfde merk alleen de socketgrootte te worden gewijzigd. Voor verschillende merken hoeven alleen de programmeur en de programmeeraansluiting te worden gewijzigd, wat eenvoudig en handig is.
Chip voor markeer- en puntfunctie
Er kan een puntfunctie worden toegevoegd wanneer de tape is uitgeweven. (Rood, blauw, geel, groen, oranje)
Parameter
| Uitgangsefficiëntie | 6500UPH |
| Totale maat | 1150*1080*1450mm |
| Ondersteunt ic-verpakkingen | QFN/SOP/SSOP/TSSOP/SON/QFP...... |
| Programmeerstation | 8 stations |
| pick-and-place-apparaat | 4 vacuümmondstukken |
| Monitor | 7"LCD-scherm |
| Controlemodus | PLC |
| X-as | Lineaire motor |
| programmeermodus | Lagere drukaansluiting |
| Voedingsapparaat | Standaard 12-16 mm optionele 8-32 mm feeder |
| Ingangsspanning | AC220/50 Hz |
| Stroom | 0,25 kW |
| Totaal gewicht | 255 kg |