| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KA42-2000 |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | 15000USD / pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1.Ondersteuning van binnenkomende IC-materialen die op tape en haspel moeten worden verpakt, waardoor tape in en uit kan worden gezet en automatisch kan worden verpakt nadat het programmeren is voltooid.
2.Pas 1-4 programmeerstations aan om te starten, maak automatisch onderscheid tussen OK en NG.
3.Hoge pluk- en plaatsingsnauwkeurigheid, eenvoudige bediening en gemakkelijk te gebruiken.
4.Het programmeerplan kan op elk moment worden opgeslagen en toegankelijk worden gemaakt.
Er kan een puntfunctie worden toegevoegd wanneer de tape is uitgeweven. (Rood, blauw, geel, groen, oranje)
Parameter
| Uitgangsefficiëntie | 2000UPH |
| Totale maat | 870*1170*1630mm |
| Programmeerstation | 4 stations |
| Ondersteuning IC-verpakking | QFN/SOP/SSOP/TSSOP/SON/QFP...... |
| Pick-and-place-apparaat | 2 vacuümmondstukken |
| Controlemodus | Geïntegreerd bedieningspaneel |
| Programmeermodus | Lagedruk stopcontact |
| Voedingsapparaat | Standaard 12-16 mm optionele 8-32 mm feeder |
| Ingangsspanning | AC220/50 Hz |
| Stroom | 0,25 kW |
| Lucht bron | 0,4-0,6 MPA |
| Totaal gewicht | 140KG |