| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KU8000A |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | 25000USD/PCS |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1.Het voedingsgebied kan 50 buizen met chips stapelen, en materiaal kan naar believen worden toegevoegd zonder de productie te beïnvloeden.
2.Gouden vinger contact programmering, levensduur kan 3 miljoen keer bereiken.
3.Wanneer de programmering is voltooid, worden OK en NG materialen automatisch onderscheiden en dienovereenkomstig in de OK-buis of NG-buis geplaatst.
4.Ondersteunde programmeur: offline programmeur (zelfgemaakte programmeur, SFLY, Holtek, Sonix, ELAN, Nyquest, PADAUK, Hyundai, SinoWealth, Airoha Technology, JIELI Technology, Buildwin, CT-UNITE, NATiON....)
5.Uitgerust met AOI visuele inspectie, detecteert nauwkeurig de IC-richting en het uiterlijk.
6.Hoge stabiliteit en lage faalfrequentie, geschikt voor langdurige continue productie.
7.Compacte structuur en stabiele prestaties, naadloos compatibel met geautomatiseerde productielijnen om te voldoen aan de eisen van grootschalige en efficiënte elektronische productie.
8.Dubbele inspectie + automatisch sorteermechanisme voorkomt effectief defecte producten die het volgende proces ingaan, waardoor de algehele productkwaliteit wordt verbeterd.
Parameter
| Output efficiëntie | 8000 UPH |
|---|---|
| Host afmetingen | 1700*1300*1760mm |
| Ondersteunt ic-verpakking | SOP150/SSOP150/SOP210/MSOP8...... |
| Programmeerstation | 4 stations (gouden vinger) |
| Luchtvochtigheid | 20-95% (geen condensatie) |
| Voedingsmodus | Automatische voeding, kan 50 buizen bevatten |
| Ontvangstmethode | Automatische voeding, kan 50 buizen bevatten |
| Pick and place nauwkeurigheid | 0.05mm |
| Programmeer modus | PLC |
| Testarmatuur | Gouden vinger, levensduur ongeveer 3 miljoen keer |
| Ingangsspanning | AC220V/50 HZ |
| Luchtbron | 0.4-0.6MPA |
| Vermogen | 0.4KW |
| Totaal gewicht | 190KG |