| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KU8000A |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | 25000USD/PCS |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1.De voedingsruimte kan 50 buizen met chips opstapelen en voedermaterialen kunnen naar believen worden toegevoegd zonder dat dit de productie beïnvloedt.
2.Gouden vinger contact programmering, levensduur kan 3 miljoen keer bereiken.
3.Wanneer de programmering is voltooid, worden OK- en NG-materialen automatisch onderscheiden en dienovereenkomstig in de OK- of NG-buis geplaatst.
4.Ondersteunende programmeur: offline programmeur (zelfgemaakte programmeur, SFLY, Holtek, Sonix, ELAN, Nyquest, PADAUK, Hyundai, SinoWealth, Airoha Technology, JIELI Technology, Buildwin, CT-UNITE, NATiON....)
5.Uitgerust met AOI visuele inspectie, nauwkeurig detecteren IC richting en verschijning.
6.Hoge stabiliteit en lage storingsgraad, geschikt voor langdurige continue productie.
7.Compacte structuur en stabiele prestaties, naadloos compatibel met geautomatiseerde productielijnen om te voldoen aan de eisen van grootschalige en efficiënte elektronische productie.
8.Dubbele inspectie + automatisch sorteermechanisme voorkomt effectief dat defecte producten het volgende proces ingaan, waardoor de algehele kwaliteit van het product wordt verbeterd.
| Output efficiëntie | 8000UPH |
|---|---|
| Grootte van de host | 1700*1300*1760 mm |
| Ondersteunt verpakkingen | SOP150/SSOP150/SOP210/MSOP8...... |
| Programmatiestation | 4 stations ((gouden vinger) |
| luchtvochtigheid | 20-95% ((geen condensatie) |
| Voedingsstand | Automatische voeding, kan 50 buizen plaatsen |
| Ontvangsmethode | Automatische voeding, kan 50 buizen plaatsen |
| Plek- en plaatsnauwkeurigheid | 0.05 mm |
| Programmeringsmodus | PLC's |
| Testinrichting | Gouden vinger, leeft ongeveer 3 miljoen keer. |
| Inlaatspanning | AC220V/50 HZ |
| Luchtbron | 0.4-0.6MPA |
| Kracht | 0.4 kW |
| Totaal gewicht | 190 kg |