| Merknaam: | KINCOTO |
| Modelnummer: | KA1800 |
| MOQ: | 1 STUKS |
| Prijs: | 33120 USD / pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 10000 |
1.Ondersteuning van IC-inkomende verpakkingen in tape en rollen, bak, automatisch laden.
2.Uitgerust met CCD-visueel positioneringssysteem en ondersteunt offline programmeren.
3.Acht programmeringsstations, 1-8 programmeringsstations kunnen worden aangepast om te starten.
4.Optioneel puntend functioneren, eenvoudige en handige bediening, gemakkelijk te gebruiken.
5.Drop-in programma-sockets voor een gemakkelijke en eenvoudige bediening; verschillende stopcontacten kunnen naar behoefte vooraf worden geladen, waardoor flexibiliteit wordt geboden en de overstaptijd wordt verkort.Hoge compatibiliteit van apparatuur.
6.Integratie van het MES-systeem.
Bij het vervangen van chips met verschillende pakketten, voor chips van hetzelfde merk, is de capaciteit van de chip gelijk aan de capaciteit van de chip.alleen de grootte van de stopcontact moet worden gewijzigdVoor verschillende merken, alleen de programmeur en programmering socket moeten worden gewijzigd, die eenvoudig en handig is.
Een dot functie kan worden toegevoegd wanneer de tape is uitgeweven. ((Rood, blauw, geel, groen, oranje)
| Output efficiëntie | 1800-2000UPH |
|---|---|
| Algemene grootte | 1550*1800*1600MM |
| Ondersteunende IC-verpakkingen | QFP/QFN/SOP/BGA |
| Programmatiestation | 8 stations |
| Vervangings- en plaatsinrichting | 2 vacuümspuitstukken |
| Besturingsmodus | bewegingsbedieningskaart |
| X-as | Lineaire motor |
| Programmeringsmodus | Onderdrukkingsuitlaat |
| Positioneringssysteem | CCD (facultatief) |
| Tray | Automatische bak,NG-bak |
| band met voeder | Bandtoestel,voeder standaard 12-16mm optionele 8-32mm |
| Inlaatspanning | AC220/50HZ |
| Kracht | 0.3 kW |
| Luchtbron | 0.4-0.6MPA |
| Totaal gewicht | 450 kg |